Умови повернення і обміну товару

Відповідно до статті 9 Закону України “Про захист прав споживачів”, протягом 14 днів, не рахуючи дня продажу, покупець має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний товар у продавця, у якого він його придбав, якщо товар не задовольняє по формі, габаритах, кольору, розміру або не може бути використаний за призначенням. Обмін товару належної якості здійснюється, якщо він не використовувався і якщо збережений його товарний вигляд, споживчі якості, пломби, ярлики а також розрахунковий документ, виданий споживачу разом з проданим товаром.

Повернення і обмін фольгованих повітряних кульок

Обмін і повернення фольгованих повітряних кульок здійснюється протягом 14 днів від дня покупки тільки при наявності виробничого браку, яким визнається:

  • клапан відсутній (якщо це не міні-фігура) або не відкривається;
  • фабричний брак друку малюнку;
  • неправильна форма вирубки кульки.

Обмін і повернення латексних повітряних кульок

Відповідно до Постанови КМУ від 19 березня 1994 року №172 «Про реалізацію окремих положень Закону України “Про захист прав споживачів», гумові надувні кульки обміну і поверненню не підлягають.

Обмін бракованих латексних повітряних кульок можливий, якщо кулька;

  • вкрита плямами;
  • має неправильну форму.

До розгляду претензій приймаються кульки, у яких збережений товарний вигляд. Надуті, використані, а також уцінені кульки поверненню і обміну не підлягають. Надуті без використання професійного обладнання (редуктора), передуті ( в результаті чого луснули або здуваються), надуті декілька разів, які неправильно зберігаються (з заломами), зіпсовані при відкритті кульки не являються бракованими. Їх обмін і провернення неможливе.

Тематичні кульки (Новий рік, День Святого Валентина, День знань і т.д.) не обмінюються по причині сезонної затребуваності.

Процедура повернення

1. Повернення товару відбувається за рахунок покупця.

2. Повернення приймається тільки після того, як покупець вислав фото з відміченим браком (якщо він візуально складно помітний)